|
Brønshøj Torv (Krabbesholmvej)
|
|
|
Kl. 13:05
|
|
Bus 10
|
|
Brønshøj Torv (Brønshøjvej)
|
Kl. 13:05
|
|
Kl. 13:05
|
|
|
|
Valløvej (Brønshøjvej)
|
Kl. 13:06
|
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
Fuglsang Allé (Annebergvej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Bellahøjvej (Primulavej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Rødkildevej (Godthåbsvej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Limfjordsvej (Rebildvej)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
Grøndals Parkvej (Jernbane Allé)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Vanløse St., Jydeholmen (Jydeholmen)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Jydeholmen (Ålekistevej)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Hyltebjerg Allé (Ålekistevej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Åbjergvej (Ålekistevej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Ålholmvej)
|
Kl. 13:22
|
|
Kl. 13:22
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Valby Langgade (Vigerslevvej)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Maribovej (Vigerslevvej)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Hansstedvej (Vigerslevvej)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Landlystvej (Vigerslevvej)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
Lykkebovej (Vigerslevvej)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Vigerslev Allé (Vigerslevvej)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
Folehaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 13:31
|
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
Åhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 13:32
|
|
Kl. 13:32
|
|
|
|
Kirsebærhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Stakhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Vigerslevvej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 13:35
|
|
Kl. 13:35
|
|
|
|
Åmarken St., ved broen (Åmarkvej)
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
|