|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 17:19
|
|
Bus 179
|
|
Gyldendalsvej (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Håbets Allé (Jægersborgvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Tjørnebakken (Jægersborgvej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Jægersborg St., Ibstrupv. (Jægersborgvej)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
Jægersborg St. (Jægersborg Allé)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Ridebanevang (Jægersborg Allé)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Jægersborg Kaserne (Ermelundsvej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Prins Valdemars Vej (Ermelundsvej)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
Anemonevej (Gentoftegade)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Skovrankevej (Gentoftegade)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Gentofte Torv (Gentoftegade)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Gentofte Rådhus (Bernstorffsvej)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
Carl Baggers Allé (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Rådhusvej (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Charlottenlund St. (Rådhusvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Lille Fredensvej (Fredensvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Fredens Plads (Fredensvej)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Ejgårdsvej (Fredensvej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Ordrup Gymnasium (Fredensvej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Hyldegårds Tværvej (Hyldegårdsvej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Ordrup Jagtvej (Hyldegårdsvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Teglvænget (Teglgårdsvej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Skovshoved Skole (Teglgårdsvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
|
Skovshoved, Strandvejen (Teglgårdsvej)
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
|