|
Hastrup, Fasanvej (Langelandsvej)
|
|
|
Kl. 09:31
|
|
Bus 101A
|
|
Hastrupparken (Langelandsvej)
|
Kl. 09:32
|
|
Kl. 09:32
|
|
|
|
Hastrupskolen (Langelandsvej)
|
Kl. 09:33
|
|
Kl. 09:33
|
|
|
|
Lerbæk Torv (Søsvinget)
|
Kl. 09:34
|
|
Kl. 09:34
|
|
|
|
Klemmenstrupgård (Søsvinget)
|
Kl. 09:34
|
|
Kl. 09:34
|
|
|
|
Vandstjernevej (Søsvinget)
|
Kl. 09:35
|
|
Kl. 09:35
|
|
|
|
Brudelysvej (Søsvinget)
|
Kl. 09:36
|
|
Kl. 09:36
|
|
|
|
Bregnevej (Marksvinget)
|
Kl. 09:36
|
|
Kl. 09:36
|
|
|
|
Blåbærparken (Marksvinget)
|
Kl. 09:37
|
|
Kl. 09:37
|
|
|
|
Boholtecentret (Marksvinget)
|
Kl. 09:39
|
|
Kl. 09:39
|
|
|
|
Marksvinget (Parkvej)
|
Kl. 09:40
|
|
Kl. 09:40
|
|
|
|
Ellemarken (Parkvej)
|
Kl. 09:41
|
|
Kl. 09:41
|
|
|
|
Skellet (Parkvej)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Gymnasievej (Parkvej)
|
Kl. 09:43
|
|
Kl. 09:43
|
|
|
|
Torvebyen (Blegdammen)
|
Kl. 09:45
|
|
Kl. 09:45
|
|
|
|
Fændediget (Bag Haverne)
|
Kl. 09:46
|
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
Køge St.
|
Kl. 09:48
|
|
Kl. 09:48
|
|
|
|
Bjerggade (Niels Juels Gade)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
Møllebo Omsorgscenter (Nørre Boulevard)
|
Kl. 09:50
|
|
Kl. 09:50
|
|
|
|
Græsmarksvej (Nørre Boulevard)
|
Kl. 09:51
|
|
Kl. 09:51
|
|
|
|
Uglevej (Stensbjergvej)
|
Kl. 09:52
|
|
Kl. 09:52
|
|
|
|
Norsvej (Stensbjergvej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Køge Sygehus (Lykkebækvej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
|
Ølby St.
|
Kl. 09:59
|
|
|
|
|