|
Holte St.
|
|
|
Kl. 13:09
|
|
Bus 334
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
Rudegårds Allé (Kongevejen)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Kongevejen (Vasevej)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Rønnebærvej (Vasevej)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
Vasevej 43 (Vasevej)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
Granbakken (Vasevej)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Bistrupgårdsvej (Vasevej)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Abildgårdsparken (Bistrupvej)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Hesselbækgård (Bistrupvej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Damgård (Bistrupvej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Bistrupvej (Paltholmvej)
|
Kl. 13:22
|
|
Kl. 13:22
|
|
|
|
Stavnsholtstien (Paltholmvej)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
Ellegård (Stavnsholtvej)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Stavnsholtvænge (Stavnsholtvej)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Tjørnevænget (Stavnsholtvej)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Stavnsholtkirken (Stavnsholtvej)
|
Kl. 13:27
|
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
Farum Bytorv (Stavnsholtvej)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
|
Farum St.
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
|