|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
|
|
Kl. 14:00
|
|
Bus 33
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Kongelundsvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Slusevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Kanadavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Toskiftevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Gårdfæstevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Røde Mellemvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Vejlands Allé (Englandsvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Sundbyvestervej (Englandsvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Dyvekeskolen (Englandsvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Englandsvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Tingvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Grønjords Kollegiet (Amagerfælledvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Hørgården (Amagerfælledvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Njalsgade)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Islands Brygge St. (Njalsgade)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
|