|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
|
|
Kl. 08:45
|
|
Bus 161
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
Hyrdindestien (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 08:49
|
|
Kl. 08:49
|
|
|
|
Marielundvej (Nordre Ringvej)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
Islevgård Allé (Bjerringbrovej)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
Islevdalvej (Jyllingevej)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
Jyllingevej (Tårnvej)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 09:05
|
|
Kl. 09:05
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Milestedet (Agerkær)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
|