|
Måløv St.
|
|
|
Kl. 17:06
|
|
Bus 163
|
|
Måløv Hovedgade (Måløv Byvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Søndergårds Allé (Smørum Parkvej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Boesagerskolen (Flodvej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Smørum Hallen (Flodvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Rørkær (Flodvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Stangkær (Flodvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Bastkær (Flodvej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Råbroparken (Råbrovej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Nøddelunden (Råbrovej)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Søagerskolen (Råbrovej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Præstetoften (Ledøjetoften)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Ledøje, Holmevej (Ledøjetoften)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Gadebrøndsvej (Ledøje Bygade)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Ledøje Søndre Gade (Ledøje Bygade)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Porsebakken (Nybøllevej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Nybøllevej 18 (Nybøllevej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Nybøllevej 35 (Nybøllevej)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Nybølle Gadekærsvej (Nybøllevej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Nybølle, vendepladsen (Nybøllevej)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Nybølle Gadekærsvej (Nybøllevej)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Nybølle Nord (Overdrevsvej)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Hove Overdrev (Overdrevsvej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Hove (Hove Bygade)
|
Kl. 17:30
|
|
Kl. 17:30
|
|
|
|
Løjesøvej (Hovevej)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
|
Veksø St. (Hovevej)
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
|