|
Dragør Stationsplads
|
|
|
Kl. 05:39
|
|
Bus 250S
|
|
Dragør Skole (Vestgrønningen)
|
Kl. 05:39
|
|
Kl. 05:39
|
|
|
|
Idrætsstien (Søndre Strandvej)
|
Kl. 05:41
|
|
Kl. 05:41
|
|
|
|
Vierdiget (Krudttårnsvej)
|
Kl. 05:42
|
|
Kl. 05:42
|
|
|
|
Hollændervænget (Krudttårnsvej)
|
Kl. 05:43
|
|
Kl. 05:43
|
|
|
|
Søndre Røsevej (Krudttårnsvej)
|
Kl. 05:44
|
|
Kl. 05:44
|
|
|
|
Mågevænget (Krudttårnsvej)
|
Kl. 05:45
|
|
Kl. 05:45
|
|
|
|
Store Magleby Strandvej (Møllevej)
|
Kl. 05:45
|
|
Kl. 05:45
|
|
|
|
Fasanvænget (Møllevej)
|
Kl. 05:46
|
|
Kl. 05:46
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
Kl. 05:49
|
|
Kl. 05:49
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
Kl. 05:52
|
|
Kl. 05:52
|
|
|
|
Ingstrup Allé (Englandsvej)
|
Kl. 05:53
|
|
Kl. 05:53
|
|
|
|
Brønderslev Allé (Englandsvej)
|
Kl. 05:53
|
|
Kl. 05:53
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Englandsvej)
|
Kl. 05:54
|
|
Kl. 05:54
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 05:56
|
|
Kl. 05:56
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 05:57
|
|
Kl. 05:57
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Amager Landevej)
|
Kl. 05:59
|
|
Kl. 05:59
|
|
|
|
Sundbyvester Plads (Amagerbrogade)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Øresundsvej (Amagerbrogade)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Amagerbro St. (Amagerbrogade)
|
Kl. 06:07
|
|
Kl. 06:07
|
|
|
|
Ørestads Boulevard (Amager Boulevard)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
Kl. 06:17
|
|
Kl. 06:17
|
|
|
|
Forum St. (Rosenørns Allé)
|
Kl. 06:22
|
|
Kl. 06:22
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
Kl. 06:26
|
|
Kl. 06:26
|
|
|
|
Borups Plads
|
Kl. 06:28
|
|
Kl. 06:28
|
|
|
|
Høsterkøbgade (Lundtoftegade)
|
Kl. 06:29
|
|
Kl. 06:29
|
|
|
|
Nørrebro St. (Frederikssundsvej)
|
Kl. 06:32
|
|
Kl. 06:32
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 06:35
|
|
Kl. 06:35
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 06:36
|
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
Kl. 06:36
|
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
Hillerødmotorvejen, Tingbjerg (Hillerødmotorvejen)
|
Kl. 06:40
|
|
Kl. 06:40
|
|
|
|
Mørkhøj (Mørkhøjvej)
|
Kl. 06:41
|
|
Kl. 06:41
|
|
|
|
Sydmarken (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 06:42
|
|
Kl. 06:42
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads, Terminalen
|
Kl. 06:43
|
|
|
|
|