|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
|
|
Kl. 06:58
|
|
Bus 230R
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 07:02
|
|
Kl. 07:02
|
|
|
|
Svogerslev (Stamvej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Lyngageren (Lindenborgvej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Åbrinken (Lindenborgvej)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Niels Frederiksens Vej (Lindenborgvej)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
|
Kornerup (Lindenborgvej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Gevninge, Forsamlingshus (Lindenborgvej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
Vestvejen (Lindenborgvej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
Lindenborg (Lindenborgvej)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
Borrevejle Skov (Hornsherredvej)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Borrevejle (Hornsherredvej)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
Munkholmvej (Hornsherredvej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Lindevangsvej (Hornsherredvej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Lyndby, Lyndbyparken (Hornsherredvej)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Lyndby kirke (Hornsherredvej)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
Tværvej (Karlebyvej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Lille Karleby (Karlebyvej)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Store Karleby (Karlebyvej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Karleby Forsamlingshus (Karlebyvej)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
Hyllingeparken (Bygaden)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
Kirke Hyllinge (Bygaden)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Biltris, Elverdamsvej (Elverdamsvej)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
Krabbesholm (Elverdamsvej)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Skibbyhøj (Hovedgaden)
|
Kl. 07:37
|
|
Kl. 07:37
|
|
|
|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Damgårdsvej (Hovedgaden)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Elmevej (Hovedgaden)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Bonderupvej (Skibbyvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Bonderup Old (Skibbyvej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Ny Krogstrup (Skibbyvej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Krogstrup Kirke (Skibbyvej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Onsved (Skibbyvej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Onsved Huse (Skibbyvej)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Lyngerup (Lyngerupvej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Holmegårdsvej (Landerslevvej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Rugtoften (Landerslevvej)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Landerslev (Landerslevvej)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Over Dråby (Møllevej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Over Dråby Kirke (Møllevej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Jægersprisskolerne (Møllevej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Møllehegnet (Møllevej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Jægerspris, JAS (Møllevej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Jægersprislejren (Hovedgaden)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Vængetvej (Hovedgaden)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Kignæskrogen (Hovedgaden)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Færgegård (Færgelundsvej)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
Campus Frederikssund (J.F. Willumsens Vej)
|
Kl. 08:04
|
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
Falkenborgvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Trekløverskolen, Falkenborg (Frederiksborggade)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
Frederikssund St.
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
|