|
Vedbæk St.
|
|
|
Kl. 07:30
|
|
Bus 193
|
|
Vedbæk Stationsvej (Vedbæk Strandvej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Vedbæk Stationsvej (Gøngehusvej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Henriksholms Allé (Gøngehusvej)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
Gøngetoften (Gøngehusvej)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Bueager (Gøngehusvej)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Gøngehusvej (Langhaven)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Nyvangledet (Krogholmgårdsvej)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Vietoften (Krogholmgårdsvej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Holmebjerg (Krogholmgårdsvej)
|
Kl. 07:37
|
|
Kl. 07:37
|
|
|
|
Trørød Torv (Trørødvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Viekær (Kohavevej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Ellekrogen (Kohavevej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Trørødskolen (Kohavevej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Malmbergsvej (Langhaven)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Schuncks Plads (Malmbergsvej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Sti til Buskhøjvej (Malmbergsvej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Malmbergsvej (Egebækvej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Mariehøjvej (Egebækvej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Kikhanebakken (Egebækvej)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Pilekæret (Egebækvej)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Gammel Holtegaard (Øverødvej)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
Gl. Øverødvej (Øverødvej)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
HF Solpletten (Øverødvej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Sydskrænten, Havarthigaarden (Øverødvej)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
Borgmester Schneiders Vej (Øverødvej)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Søbakkevej (Øverødvej)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Vestre Paradisvej (Øverødvej)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Pile Allé (Øverødvej)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
|