|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 10:19
|
|
Bus 179
|
|
Gyldendalsvej (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Håbets Allé (Jægersborgvej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Tjørnebakken (Jægersborgvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Jægersborg St., Ibstrupv. (Jægersborgvej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Jægersborg St. (Jægersborg Allé)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Ridebanevang (Jægersborg Allé)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Jægersborg Kaserne (Ermelundsvej)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Prins Valdemars Vej (Ermelundsvej)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 10:28
|
|
Kl. 10:28
|
|
|
|
Anemonevej (Gentoftegade)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Skovrankevej (Gentoftegade)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Gentofte Torv (Gentoftegade)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
Gentofte Rådhus (Bernstorffsvej)
|
Kl. 10:44
|
|
Kl. 10:44
|
|
|
|
Carl Baggers Allé (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Rådhusvej (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 10:46
|
|
Kl. 10:46
|
|
|
|
Charlottenlund St. (Rådhusvej)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Lille Fredensvej (Fredensvej)
|
Kl. 10:49
|
|
Kl. 10:49
|
|
|
|
Fredens Plads (Fredensvej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Ejgårdsvej (Fredensvej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Ordrup Gymnasium (Fredensvej)
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
Hyldegårds Tværvej (Hyldegårdsvej)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Ordrup Jagtvej (Hyldegårdsvej)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Teglvænget (Teglgårdsvej)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Skovshoved Skole (Teglgårdsvej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
|
Skovshoved, Strandvejen (Teglgårdsvej)
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
|