|
Brønshøj Torv (Krabbesholmvej)
|
|
|
Kl. 18:36
|
|
Bus 10
|
|
Brønshøj Torv (Brønshøjvej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Valløvej (Brønshøjvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Fuglsang Allé (Annebergvej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Bellahøjvej (Primulavej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Rødkildevej (Godthåbsvej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Limfjordsvej (Rebildvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Grøndals Parkvej (Jernbane Allé)
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
Vanløse St., Jydeholmen (Jydeholmen)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Jydeholmen (Ålekistevej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Hyltebjerg Allé (Ålekistevej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Åbjergvej (Ålekistevej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Ålholmvej)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
Valby Langgade (Vigerslevvej)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
Maribovej (Vigerslevvej)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Hansstedvej (Vigerslevvej)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
Landlystvej (Vigerslevvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Lykkebovej (Vigerslevvej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Vigerslev Allé (Vigerslevvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Folehaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Åhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
Kirsebærhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
Stakhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
Vigerslevvej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Åmarken St., ved broen (Åmarkvej)
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
|