|
Måløv St. (Måløv Stationsplads)
|
|
|
Kl. 14:05
|
|
Bus 152
|
|
Måløv Hovedgade (Måløv Byvej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Måløv Byvej (Måløv Parkvej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Østerhøjvej (Måløv Parkvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Måløvhøj skole, Østerhøj (Klakkebjerg)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Knastebakken Midt (Knastebakken)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Knastebakken (Måløvgårdsvej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Mølledalen (Jonstrupvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Jonstrupvej (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Jonstruphøj (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Walgerholm (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Skovgård (Jonstrupvangvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Jonstrupvangvej (Ballerupvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Genbrugsstation (Ballerupvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Elsevej (Ballerupvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Søndergårdsvej (Ballerupvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Kirke Værløsevej (Ballerupvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Stiager)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Højeloftsvej (Skovgårds Allé)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Ryetbo (Ryetvej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
|
Værløse, Ryetvej (Ryetvej)
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
|