|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 11:01
|
|
Bus 21
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Randrupvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 11:07
|
|
Kl. 11:07
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 11:10
|
|
Kl. 11:10
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Rebildvej (Sallingvej)
|
Kl. 11:14
|
|
Kl. 11:14
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 11:18
|
|
Kl. 11:18
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 11:20
|
|
Kl. 11:20
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 11:21
|
|
Kl. 11:21
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tuborgvej)
|
Kl. 11:22
|
|
Kl. 11:22
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 11:25
|
|
Kl. 11:25
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 11:26
|
|
Kl. 11:26
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 11:27
|
|
Kl. 11:27
|
|
|
|
Birkehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 11:28
|
|
Kl. 11:28
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 11:29
|
|
Kl. 11:29
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 11:30
|
|
Kl. 11:30
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 11:32
|
|
Kl. 11:32
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 11:33
|
|
Kl. 11:33
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 11:34
|
|
Kl. 11:34
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 11:35
|
|
Kl. 11:35
|
|
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 11:36
|
|
Kl. 11:36
|
|
|
|
|
Strandvejen (Hellerupvej)
|
Kl. 11:37
|
|
Kl. 11:37
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 11:39
|
|
|
|
|