|
Friheden St.
|
|
|
Kl. 17:45
|
|
Bus 132
|
|
Frihedens Butikscenter (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Strandbyparken (Hvidovre Enghavevej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Langhøj (Hvidovre Enghavevej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Koralvej (Strandmarksvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Kalkager (Strandmarksvej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Strandmarksvej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Friheden St.
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Paris Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Catherine Booths Vej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Brostykkevej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Strøbyvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Hvidovre Rådhus (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Rosenhøj (Hvidovrevej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Hvidovre Butikstorv (Hvidovrevej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Åstrupgårdsvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Holmelundsvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Hvidovre St.
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Randrupvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Sylvestervej (Rødovrevej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
|
Præstebakken (Rødovrevej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Birkmosevej (Rødovre Parkvej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Rødovre Parkvej)
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
|