|
Kokkedal St.
|
|
|
Kl. 19:08
|
|
Bus 365R
|
|
Højmose Vænge (Ådalsvej)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Jellerød Parkvej (Ådalsvej)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
Kokkedal Industripark (Ådalsvej)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Mølledammen (Holmegårdsvej)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
Egedal Kirke (Egedalsvej)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Usserød Kongevej)
|
Kl. 19:13
|
|
Kl. 19:13
|
|
|
|
Fredtoftevej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 19:14
|
|
Kl. 19:14
|
|
|
|
Søhøj (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 19:15
|
|
Kl. 19:15
|
|
|
|
Vejenbrødvej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 19:16
|
|
Kl. 19:16
|
|
|
|
Hesselrødvej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
Kongevejen, Hesselrød (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
Kongevejen 75 (Kongevejen)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
Oldvejen (Kongevejen)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
Lønholt (Kongevejen)
|
Kl. 19:20
|
|
Kl. 19:20
|
|
|
|
Skæremølle (Kongevejen)
|
Kl. 19:20
|
|
Kl. 19:20
|
|
|
|
Lille Ebbekøb (Kongevejen)
|
Kl. 19:21
|
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
Tulstruplund (Kongevejen)
|
Kl. 19:21
|
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
Højvangen (Humlebækvej)
|
Kl. 19:22
|
|
Kl. 19:22
|
|
|
|
Asminderød, Båstrupvej (Benediktevej)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
Asminderødgade (Benediktevej)
|
Kl. 19:24
|
|
Kl. 19:24
|
|
|
|
Fredensborg Skole, Benediktevej (Benediktevej)
|
Kl. 19:25
|
|
Kl. 19:25
|
|
|
|
Fredensborg St.
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
Bournonvillesvej (Stationsvej)
|
Kl. 19:28
|
|
Kl. 19:28
|
|
|
|
Fredensborg, Jernbanegade (Lundebakken)
|
Kl. 19:29
|
|
Kl. 19:29
|
|
|
|
Kronprinsessevej (Slotsgade)
|
Kl. 19:31
|
|
Kl. 19:31
|
|
|
|
Fredensborg Slot (Jernbanegade)
|
Kl. 19:31
|
|
Kl. 19:31
|
|
|
|
Tinghusvej (Rosingsvej)
|
Kl. 19:32
|
|
Kl. 19:32
|
|
|
|
Bournonvillesvej (Stationsvej)
|
Kl. 19:34
|
|
Kl. 19:34
|
|
|
|
|
Fredensborg St.
|
Kl. 19:36
|
|
|
|
|