|
Klampenborg St. (Dyrehavevej)
|
|
|
Kl. 17:36
|
|
Bus 185
|
|
Dyrehaven (Dyrehavevej)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Fabritius Allé (Christiansholmsvej)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Hvidørevej (Christiansholmsvej)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
Ordrup Vænge (Ordrupvej)
|
Kl. 17:39
|
|
Kl. 17:39
|
|
|
|
Ordrup Torv (Ordrupvej)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Herthavej (Ordrupvej)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Skovkrogen (Ordrupvej)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Lindegårdsvej (Ordrupvej)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Rosenstandsvej (Ordrupvej)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
Femvejen (Bernstorffsvej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Enighedsvej (Bernstorffsvej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Gentofte Rådhus (Bernstorffsvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Høeghs Allé (Bernstorffsvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Bernstorffsvej St. (Bernstorffsvej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Baunegårdsvej (Bernstorffsvej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Kildegårdsvej (Bernstorffsvej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Niels Andersens Vej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Gentofte Hospital (Kildegårdsvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Lyngbyvej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Dyssegårdsvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Mylius Erichsens Allé (Lyngbyvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Ellehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Emdrupvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Keldsøvej (Emdrupvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Emdrupvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Ryparken St. (Lyngbyvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Hans Knudsens Plads (Lyngbyvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Haraldsgade (Lyngbyvej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Vibenshus Runddel St. (Nørre Allé)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Universitetsparken (Nørre Allé)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Nørre Campus (Tagensvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Rigshospitalet Syd (Fredensgade)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Sølvtorvet (Sølvgade)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Georg Brandes Plads, Parkmuseerne (Øster Voldgade)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
|