|
Stenløse St.
|
|
|
Kl. 23:53
|
|
Bus 358
|
|
Halkærvej (Krogholmvej)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
Krogholmvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 23:58
|
|
Kl. 23:58
|
|
|
|
Vølundsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 23:58
|
|
Kl. 23:58
|
|
|
|
Svalehøjvej (Lyshøjvej)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
Lyshøjvej (Frodebjergvej)
|
Kl. 00:02
|
|
Kl. 00:02
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 00:04
|
|
Kl. 00:04
|
|
|
|
Værebrovej (Osvej)
|
Kl. 00:05
|
|
Kl. 00:05
|
|
|
|
Stærevej (Osvej)
|
Kl. 00:06
|
|
Kl. 00:06
|
|
|
|
Paulsvej (Osvej)
|
Kl. 00:07
|
|
Kl. 00:07
|
|
|
|
Nordmarksvej (Osvej)
|
Kl. 00:09
|
|
Kl. 00:09
|
|
|
|
Lønager (Nordmarksvej)
|
Kl. 00:10
|
|
Kl. 00:10
|
|
|
|
Råmosevej (Nordmarksvej)
|
Kl. 00:11
|
|
Kl. 00:11
|
|
|
|
Jyllinge Nordhavn (Nordmarksvej)
|
Kl. 00:11
|
|
Kl. 00:11
|
|
|
|
Kløvervej (Rådalsvej)
|
Kl. 00:13
|
|
Kl. 00:13
|
|
|
|
Egesvinget (Rådalsvej)
|
Kl. 00:13
|
|
Kl. 00:13
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 00:14
|
|
Kl. 00:14
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 00:18
|
|
Kl. 00:18
|
|
|
|
Markskellet (Lindegårdsvej)
|
Kl. 00:19
|
|
Kl. 00:19
|
|
|
|
Læhegnet (Lindegårdsvej)
|
Kl. 00:19
|
|
Kl. 00:19
|
|
|
|
Lindegård (Lindegårdsvej)
|
Kl. 00:20
|
|
Kl. 00:20
|
|
|
|
Møllehaven
|
Kl. 00:21
|
|
Kl. 00:21
|
|
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:23
|
|
Kl. 00:23
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:24
|
|
Kl. 00:24
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 00:25
|
|
Kl. 00:25
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 00:26
|
|
Kl. 00:26
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Gundsømagle Parkvej)
|
Kl. 00:26
|
|
Kl. 00:26
|
|
|
|
Fiskergårdsvej (Gundsømagle Parkvej)
|
Kl. 00:27
|
|
Kl. 00:27
|
|
|
|
Gundsømagle, Rosentorvet (Gulddyssevej)
|
Kl. 00:28
|
|
Kl. 00:28
|
|
|
|
Gundsømagle Kirke (Sognevej)
|
Kl. 00:28
|
|
Kl. 00:28
|
|
|
|
Nyvej (Sognevej)
|
Kl. 00:28
|
|
Kl. 00:28
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Sognevej)
|
Kl. 00:29
|
|
Kl. 00:29
|
|
|
|
Vink - Hejnstrup (Hejnstrupvej)
|
Kl. 00:31
|
|
Kl. 00:31
|
|
|
|
Tågerup (Gundsølillevej)
|
Kl. 00:34
|
|
Kl. 00:34
|
|
|
|
Roskilde Lilleskole (Gundsølillevej)
|
Kl. 00:34
|
|
Kl. 00:34
|
|
|
|
Gundsølille (Gundsølillevej)
|
Kl. 00:37
|
|
Kl. 00:37
|
|
|
|
Skovdalen (Gundsølillevej)
|
Kl. 00:39
|
|
Kl. 00:39
|
|
|
|
Gundsø Omsorgscenter (Gundsølillevej)
|
Kl. 00:40
|
|
Kl. 00:40
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 00:40
|
|
Kl. 00:40
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 00:41
|
|
Kl. 00:41
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 00:42
|
|
Kl. 00:42
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 00:44
|
|
Kl. 00:44
|
|
|
|
Koldekildevej (Store Valbyvej)
|
Kl. 00:46
|
|
Kl. 00:46
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 00:49
|
|
Kl. 00:49
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 00:49
|
|
Kl. 00:49
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 00:50
|
|
Kl. 00:50
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 00:51
|
|
Kl. 00:51
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 00:52
|
|
Kl. 00:52
|
|
|
|
Rørsangervej (Klosterengen)
|
Kl. 00:53
|
|
Kl. 00:53
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 00:54
|
|
Kl. 00:54
|
|
|
|
Byageren (Klosterengen)
|
Kl. 00:55
|
|
Kl. 00:55
|
|
|
|
Dronning Sofies Vej (Klosterengen)
|
Kl. 00:55
|
|
Kl. 00:55
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Klosterengen)
|
Kl. 00:56
|
|
Kl. 00:56
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Kong Valdemars Vej)
|
Kl. 00:57
|
|
Kl. 00:57
|
|
|
|
Kong Valdemars Vej (Algade)
|
Kl. 00:58
|
|
Kl. 00:58
|
|
|
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 00:59
|
|
Kl. 00:59
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 01:01
|
|
|
|
|