|
Hvalsø St.
|
|
|
Kl. 08:12
|
|
Bus 219
|
|
Gundestedgård (Holbækvej)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
Nørre Hvalsø (Holbækvej)
|
Kl. 08:13
|
|
Kl. 08:13
|
|
|
|
Liljevej (Blakledsvej)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Vester Såby (Dyvelslystvej)
|
Kl. 08:18
|
|
Kl. 08:18
|
|
|
|
Dyvelslyst
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Dyvelslyst, Hvalsøvej (Hvalsøvej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
Kirke Sonnerup,Ved Kirken (Englerupvej)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
Skolevang (Ordrupvej)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
Møllegårdsvej (Ordrupvej)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
Vintre Mølle (Ordrupvej)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
Englerup (Elverdamsvej)
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
Langtvedkrydset (Elverdamsvej)
|
Kl. 08:27
|
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
Egevej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
Christian Hansens Vej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
Ilsøvej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Bigårdsvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Ejby Strand, Åvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Åhusene (Åvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
Nørrevang (Ejbybrovej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Møllehøjvej (Vestre Digevej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Sydmarksvej ved Møllehøjvej (Møllehøjvej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Stærevænget (Sydmarksvej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Kyndeløse, Sydmarksvej (Sydmarksvej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Kyndeløse, Kyndeløsevej (Sydmarksvej)
|
Kl. 08:40
|
|
Kl. 08:40
|
|
|
|
Hyldebærhaven (Ammershøjvej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Hvidtjørneallé (Ammershøjvej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Hyllingeparken (Bygaden)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Kirke Hyllinge (Bygaden)
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
|