|
Kirke Hyllinge (Bygaden)
|
|
|
Kl. 15:01
|
|
Bus 219
|
|
Hyllingeparken (Bygaden)
|
Kl. 15:01
|
|
Kl. 15:01
|
|
|
|
Hvidtjørneallé (Ammershøjvej)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
Hyldebærhaven (Ammershøjvej)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
Kyndeløse, Kyndeløsevej (Sydmarksvej)
|
Kl. 15:04
|
|
Kl. 15:04
|
|
|
|
Kyndeløse, Sydmarksvej (Sydmarksvej)
|
Kl. 15:06
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
Stærevænget (Sydmarksvej)
|
Kl. 15:09
|
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
Sydmarksvej ved Møllehøjvej (Møllehøjvej)
|
Kl. 15:10
|
|
Kl. 15:10
|
|
|
|
Møllehøjvej (Vestre Digevej)
|
Kl. 15:10
|
|
Kl. 15:10
|
|
|
|
Nørrevang (Ejbybrovej)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
Åhusene (Åvej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Ejby Strand, Åvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Bigårdsvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Ilsøvej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 15:14
|
|
Kl. 15:14
|
|
|
|
Christian Hansens Vej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Egevej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 15:16
|
|
Kl. 15:16
|
|
|
|
Langtvedkrydset (Elverdamsvej)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Englerup (Elverdamsvej)
|
Kl. 15:20
|
|
Kl. 15:20
|
|
|
|
Vintre Mølle (Ordrupvej)
|
Kl. 15:21
|
|
Kl. 15:21
|
|
|
|
Møllegårdsvej (Ordrupvej)
|
Kl. 15:21
|
|
Kl. 15:21
|
|
|
|
Skolevang (Englerupvej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
Kirke Sonnerup,Ved Kirken (Englerupvej)
|
Kl. 15:23
|
|
Kl. 15:23
|
|
|
|
Dyvelslyst
|
Kl. 15:25
|
|
Kl. 15:25
|
|
|
|
Vester Såby (Blakledsvej)
|
Kl. 15:27
|
|
Kl. 15:27
|
|
|
|
Liljevej (Blakledsvej)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Nørre Hvalsø (Holbækvej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Rådhuset i Hvalsø (Møllebjergvej)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Pileager (Tolskovvej)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Hvalsø St.
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
|