|
Åmarken St., ved broen (Åmarkvej)
|
|
|
Kl. 07:18
|
|
Bus 10
|
|
Åmarken St. (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Urtehaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Stakhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Kirsebærhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
Åhaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
Folehaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
Vigerslev Allé (Vigerslevvej)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Lykkebovej (Vigerslevvej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Landlystvej (Vigerslevvej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Hansstedvej (Vigerslevvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Maribovej (Vigerslevvej)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
Vigerslevvej (Ålholmvej)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Rebildvej (Sallingvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Godthåbsvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Rødkildevej (Primulavej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Bellahøjvej (Annebergvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Fuglsang Allé (Annebergvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Valløvej (Brønshøjvej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Krabbesholmvej)
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
|