|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 12:45
|
|
Bus 161
|
|
Maglekær (Agerkær)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Milestedet (Nørrekær)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Lillekær (Nørrekær)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Roskildevej (Tårnvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Valhøjs Allé (Tårnvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Rødager Allé (Tårnvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Rødovre Centrum (Tårnvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Rødovre Rådhus (Tårnvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Kirstine Pedersens Vej (Tårnvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Tæbyvej (Tårnvej)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
Grøndalslund Kirke (Tårnvej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
Tårnvej (Jyllingevej)
|
Kl. 12:57
|
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Jyllingevej (Islevdalvej)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
Islevdalvej (Hvidsværmervej)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
Hobrovej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
Rådmand Billes Vej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
Krondalvej (Bjerringbrovej)
|
Kl. 13:02
|
|
Kl. 13:02
|
|
|
|
Islevgård Allé (Slotsherrensvej)
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
Islevdalvej (Slotsherrensvej)
|
Kl. 13:04
|
|
Kl. 13:04
|
|
|
|
Mileparken (Herlev Ringvej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Ringvejsbroen (Herlev Ringvej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Ringvej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Stationsalleen)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Herlev St. (Stationsalleen)
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
|