|
Sundbyvester Plads
|
|
|
Kl. 16:12
|
|
Bus 77
|
|
Smyrnavej (Amagerbrogade)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Grækenlandsvej (Elbagade)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Amager Hospital (Italiensvej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Engvej (Italiensvej)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
Strandlodsvej (Øresundsvej)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Sundparken (Øresundsvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Lergravsparken St. (Øresundsvej)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
Rumæniensgade (Øresundsvej)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
Kirkegårdsvej (Øresundsvej)
|
Kl. 16:22
|
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
Amagerbrogade (Englandsvej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Skotlands Plads (Sundholmsvej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Brydes Allé (Sundholmsvej)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
Sønderbro Hospital (Sundholmsvej)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Sundholmsvej)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Njalsgade)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Islands Brygge St. (Njalsgade)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Kigkurren (Sturlasgade)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Axel Heides Gade (Artillerivej)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Drechselsgade (Artillerivej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Rundholtsvej (Artillerivej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
HF Sønderbro (Artillerivej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Artillerivej (Vejlands Allé)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Center Boulevard (Vejlands Allé)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
|
Bella Center St. (Martha Christensens Vej)
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
|