|
Kokkedal St.
|
|
|
Kl. 18:30
|
|
Bus 353
|
|
Højmose Vænge (Ådalsvej)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
Jellerød Parkvej (Ådalsvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Kokkedal Industripark (Ådalsvej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Cirkelhuset, Ådalsvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Egedalsvej)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Hvedevænget (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Rugvænget (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Kornager (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Tornehaven (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Brønsholmgårdsvej (Holmegårdsvej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Møllevej, Ungdomscenter (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Kirkesti (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Åvænget (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Niverød, Engvej (Niverød Kongevej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Nivå Skole Nord (Niverød Kongevej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Damgård (Niverød Kongevej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Storemosen (Hørsholmvej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Enghaven (Hørsholmvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Kromosevej (Hørsholmvej)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
Fredensborgvej (Hørsholmvej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Nybovej (Hørsholmvej)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Toeltvej (Hørsholmvej)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Lergravsvej (Kongevejen)
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
Kvistgård St.
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Farversøvej (Munkegårdsvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Oldenvej (Egeskovvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Hejreskovvej (Egeskovvej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Nyrup Camping (Kongevejen)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
Mørdrupvej (Kongevejen)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
Nyrup Hegn (Kongevejen)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Kongevejen 261 (Kongevejen)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
Rørtangvej (Kongevejen)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Retten i Helsingør (Prøvestensvej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Helsingør Sundhedshus (Prøvestensvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Prøvestenscentret
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Blishøj (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
Hestens Bakke, Vest (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
Hestens Bakke, Øst (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Skolen v. Rønnebær Alle (Rønnebær Alle)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Kløvervej (Snerlevej)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Violvej (Snerlevej)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Skansedalen (Snerlevej)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
Bøgebakken (Søndre Strandvej)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Bergmansdalsvej (Søndre Strandvej)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Trykkerdammen (Søndre Strandvej)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
Flynderborgvej (Stubbedamsvej)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Stengade (Kongevejen)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
Helsingør St.
|
Kl. 19:12
|
|
Kl. 19:12
|
|
Bus 353
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 19:14
|
|
Kl. 19:14
|
|
|
|
Gernersvej (Sankt Anna Gade)
|
Kl. 19:16
|
|
Kl. 19:16
|
|
|
|
Marienlyst Slot (Marienlyst Allé)
|
Kl. 19:17
|
|
Kl. 19:17
|
|
|
|
Rolfsvej (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
Hamlets Vænge (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
Gefionsvej (Gl Hellebækvej)
|
Kl. 19:20
|
|
Kl. 19:20
|
|
|
|
Helsingør Hallen (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 19:21
|
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
|
Hellebo Park
|
Kl. 19:22
|
|
|
|
|