|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 05:38
|
|
Bus 21
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 05:39
|
|
Kl. 05:39
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 05:39
|
|
Kl. 05:39
|
|
|
|
Randrupvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 05:41
|
|
Kl. 05:41
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 05:42
|
|
Kl. 05:42
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 05:43
|
|
Kl. 05:43
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 05:44
|
|
Kl. 05:44
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 05:45
|
|
Kl. 05:45
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 05:46
|
|
Kl. 05:46
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 05:47
|
|
Kl. 05:47
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 05:48
|
|
Kl. 05:48
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 05:48
|
|
Kl. 05:48
|
|
|
|
Rebildvej (Sallingvej)
|
Kl. 05:50
|
|
Kl. 05:50
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 05:51
|
|
Kl. 05:51
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 05:52
|
|
Kl. 05:52
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 05:53
|
|
Kl. 05:53
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 05:55
|
|
Kl. 05:55
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 05:56
|
|
Kl. 05:56
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tuborgvej)
|
Kl. 05:57
|
|
Kl. 05:57
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 05:58
|
|
Kl. 05:58
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 05:59
|
|
Kl. 05:59
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 06:00
|
|
Kl. 06:00
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 06:01
|
|
Kl. 06:01
|
|
|
|
Birkehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 06:01
|
|
Kl. 06:01
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 06:03
|
|
Kl. 06:03
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 06:04
|
|
Kl. 06:04
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 06:06
|
|
Kl. 06:06
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 06:07
|
|
Kl. 06:07
|
|
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 06:07
|
|
Kl. 06:07
|
|
|
|
|
Strandvejen (Hellerupvej)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
|