|
Gladsaxe Trafikplads, terminalen
|
|
|
Kl. 06:42
|
|
Bus 68
|
|
Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 06:43
|
|
Kl. 06:43
|
|
|
|
Rosenkæret (Vandtårnsvej)
|
Kl. 06:44
|
|
Kl. 06:44
|
|
|
|
Vandtårnsvej (Gladsaxevej)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Gyngemosevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 06:46
|
|
Kl. 06:46
|
|
|
|
Isbanevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 06:47
|
|
Kl. 06:47
|
|
|
|
Høje Gladsaxe (Gladsaxevej)
|
Kl. 06:48
|
|
Kl. 06:48
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
Kl. 06:53
|
|
Kl. 06:53
|
|
|
|
Bellahøj (Borups Allé)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Borups Allé)
|
Kl. 06:56
|
|
Kl. 06:56
|
|
|
|
Mågevej (Borups Allé)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 07:00
|
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
Nordre Fasanvej (Borups Allé)
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
Borups Plads (Borups Allé)
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
Nuuks Plads St. (Jagtvej)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
Blågårdsgade (Åboulevard)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Peblinge Dossering (Åboulevard)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
Vesterport St. (Vester Farimagsgade)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
Vesterport St. (Hammerichsgade)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Polititorvet
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Bergthorasgade (Isafjordsgade)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Halfdansgade
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
|
Kigkurren (Sturlasgade)
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
|