Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Farum St. | Kl. 06:21 | B | ||||
Værløse St. | Kl. 06:25 | Kl. 06:25 | ||||
Hareskov St. | Kl. 06:28 | Kl. 06:28 | ||||
Skovbrynet St. | Kl. 06:31 | Kl. 06:31 | ||||
Bagsværd St. | Kl. 06:33 | Kl. 06:33 | ||||
Stengården St. | Kl. 06:34 | Kl. 06:34 | ||||
Buddinge St. | Kl. 06:37 | Kl. 06:37 | ||||
Kildebakke St. | Kl. 06:38 | Kl. 06:38 | ||||
Vangede St. | Kl. 06:40 | Kl. 06:40 | ||||
Dyssegård St. | Kl. 06:42 | Kl. 06:42 | ||||
Emdrup St. | Kl. 06:44 | Kl. 06:44 | ||||
Ryparken St. | Kl. 06:46 | Kl. 06:46 | ||||
Svanemøllen St. | Kl. 06:49 | Kl. 06:49 | ||||
Nordhavn St. | Kl. 06:51 | Kl. 06:51 | ||||
Østerport St. | Kl. 06:53 | Kl. 06:53 | ||||
Nørreport St. | Kl. 06:55 | Kl. 06:55 | ||||
Vesterport St. | Kl. 06:57 | Kl. 06:57 | ||||
København H | Kl. 06:59 | Kl. 07:00 | ||||
Dybbølsbro St. | Kl. 07:02 | Kl. 07:02 | ||||
Carlsberg St. | Kl. 07:04 | Kl. 07:04 | ||||
Valby St. | Kl. 07:07 | Kl. 07:07 | ||||
Danshøj St. | Kl. 07:09 | Kl. 07:09 | ||||
Hvidovre St. | Kl. 07:10 | Kl. 07:10 | ||||
Rødovre St. | Kl. 07:12 | Kl. 07:12 | ||||
Brøndbyøster St. | Kl. 07:14 | Kl. 07:14 | ||||
Glostrup St. | Kl. 07:17 | Kl. 07:17 | ||||
Albertslund St. | Kl. 07:20 | Kl. 07:20 | ||||
Taastrup St. | Kl. 07:23 | Kl. 07:23 | ||||
Høje Taastrup St. | Kl. 07:26 |