|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
|
|
Kl. 10:18
|
|
Bus 149
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Blommegården (Damgårdsvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Godthåbsstien (Damgårdsvej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Vegavænget (Kærmosevej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Herstedøster Skole (Trippendalsvej)
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
Trippendalscentret (Herstedøstervej)
|
Kl. 10:28
|
|
Kl. 10:28
|
|
|
|
Fabriksparken, Formervangen (Fabriksparken)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
Formervangen, Nord (Formervangen)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
Formervangen (Naverland)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Poppelstien (Naverland)
|
Kl. 10:32
|
|
Kl. 10:32
|
|
|
|
Naverland, Farverland (Naverland)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
Smedeland (Naverland)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
Gl. Landevej (Smedeland)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
Mellemtoftevej (Gamle Landevej)
|
Kl. 10:35
|
|
Kl. 10:35
|
|
|
|
Psykiatrisk Center Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Skolevej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
|
Glostrup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
|