|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
|
|
Kl. 21:51
|
|
Bus 212
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Køgevej)
|
Kl. 21:53
|
|
Kl. 21:53
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 21:54
|
|
Kl. 21:54
|
|
|
|
Roskilde Ring (Søndre Ringvej)
|
Kl. 21:56
|
|
Kl. 21:56
|
|
|
|
Zealand (Maglegårdsvej)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
Slagteriskolen (Maglegårdsvej)
|
Kl. 21:58
|
|
Kl. 21:58
|
|
|
|
Roskilde Handelsskole (Maglegårdsvej)
|
Kl. 21:59
|
|
Kl. 21:59
|
|
|
|
Motelvej (Køgevej)
|
Kl. 22:02
|
|
Kl. 22:02
|
|
|
|
Jordbrugsskolen (Køgevej)
|
Kl. 22:03
|
|
Kl. 22:03
|
|
|
|
Ærøvej (Vor Frue Hovedgade)
|
Kl. 22:06
|
|
Kl. 22:06
|
|
|
|
Vor Frue Kirke (Vor Frue Hovedgade)
|
Kl. 22:08
|
|
Kl. 22:08
|
|
|
|
Vor Frue Hovedgade
|
Kl. 22:08
|
|
Kl. 22:08
|
|
|
|
Tjærebyvej (Køgevej)
|
Kl. 22:09
|
|
Kl. 22:09
|
|
|
|
Lufthavnsvej (Køgevej)
|
Kl. 22:10
|
|
Kl. 22:10
|
|
|
|
Skalstrupvej (Køgevej)
|
Kl. 22:12
|
|
Kl. 22:12
|
|
|
|
Finervej (Køgevej)
|
Kl. 22:12
|
|
Kl. 22:12
|
|
|
|
Køgevej (Salløvvej)
|
Kl. 22:14
|
|
Kl. 22:14
|
|
|
|
Fabriksparken (Salløvvej)
|
Kl. 22:15
|
|
Kl. 22:15
|
|
|
|
Nørrevej (Brordrupvej)
|
Kl. 22:15
|
|
Kl. 22:15
|
|
|
|
Stenbakkegård (Brordrupvej)
|
Kl. 22:15
|
|
Kl. 22:15
|
|
|
|
Gadstrup Mose (Svanevej)
|
Kl. 22:16
|
|
Kl. 22:16
|
|
|
|
Gadstrupparken (Svanevej)
|
Kl. 22:16
|
|
Kl. 22:16
|
|
|
|
Svanevej (Ramsømaglevej)
|
Kl. 22:16
|
|
Kl. 22:16
|
|
|
|
Gadstrup Kirke (Slotsbakken)
|
Kl. 22:17
|
|
Kl. 22:17
|
|
|
|
Gadstrup St. (Hovedgaden)
|
Kl. 22:18
|
|
Kl. 22:18
|
|
|
|
Fabriksparken (Salløvvej)
|
Kl. 22:18
|
|
Kl. 22:18
|
|
|
|
Køgevej (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 22:20
|
|
Kl. 22:20
|
|
|
|
Pilevænge (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 22:20
|
|
Kl. 22:20
|
|
|
|
Bødkers Vænge (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 22:21
|
|
Kl. 22:21
|
|
|
|
Snoldelev Kirke (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 22:22
|
|
Kl. 22:22
|
|
|
|
Vink - Hastrupvej (Hastrupvej)
|
Kl. 22:25
|
|
Kl. 22:25
|
|
|
|
Hastrup (Hastrup Bygade)
|
Kl. 22:27
|
|
|
|
|