|
Charlottenlund Fort (Strandvejen)
|
|
|
Kl. 12:02
|
|
Bus 192
|
|
Jægersborg Allé (Strandvejen)
|
Kl. 12:02
|
|
Kl. 12:02
|
|
|
|
Constantia (Strandvejen)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
Blidahpark (Maglemosevej)
|
Kl. 12:04
|
|
Kl. 12:04
|
|
|
|
Stigaardsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Bregnegårdsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Vingårds Allé (Hartmannsvej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Tranegårdsvej (Hartmannsvej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Rygårds Allé (Hellerupvej)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
Bernstorffsvej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Niels Andersens Vej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Gentofte Hospital (Kildegårdsvej)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Ellegårdsvej)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Kærvangen (Ellegårdsvej)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
Vangede St. (Ellegårdsvej)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Vangede, Ved Bommen (Vangedevej)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Lagergårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Mariebjergvej (Nybrovej)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Pilevænget (Nybrovej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
|