|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
|
|
Kl. 13:32
|
|
Bus 18
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 13:32
|
|
Kl. 13:32
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Vigerslev Allé (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Sankt Annæ Gymnasium (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Sjælør St. (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Ellebjergvej (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Mozarts Plads (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Sluseholmen St. (Sjællandsbroen)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Sluseholmen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Ved Slusen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 13:45
|
|
Kl. 13:45
|
|
|
|
Artillerivej (Vejlands Allé)
|
Kl. 13:47
|
|
Kl. 13:47
|
|
|
|
Center Boulevard (Vejlands Allé)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Digevej (Vejlands Allé)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Røde Mellemvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Englandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Irlandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Vejlands Allé (Amagerbrogade)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Sundbyvester Plads (Amagerbrogade)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Wibrandtsvej (Kastrupvej)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Persiensvej (Kastrupvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Amager Hospital (Kastrupvej)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Sundby Kirkegård (Kastrupvej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Lergravsparken St., Sløjfen (Østrigsgade)
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
|