|
Hastrup (Hastrup Bygade)
|
|
|
Kl. 18:29
|
|
Bus 212
|
|
Vink - Hastrupvej (Hastrupvej)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
Snoldelev Kirke (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Bødkers Vænge (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Pilevænge (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Køgevej (Salløvvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Fabriksparken (Salløvvej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Nørrevej (Brordrupvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Stenbakkegård (Brordrupvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Gadstrup Mose (Svanevej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Gadstrupparken (Svanevej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Svanevej (Ramsømaglevej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Gadstrup Kirke (Slotsbakken)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Gadstrup St. (Hovedgaden)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Fabriksparken (Salløvvej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Snoldelev Bygade (Køgevej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Finervej (Køgevej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Skalstrupvej (Køgevej)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
Lufthavnsvej (Køgevej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Tjærebyvej (Køgevej)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Vor Frue Hovedgade
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
Vor Frue Kirke (Vor Frue Hovedgade)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Ærøvej (Vor Frue Hovedgade)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Jordbrugsskolen (Køgevej)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Gartnervang (Køgevej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Ringparken (Køgevej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Køgevej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
|