|
Aalestrup Busterminal (Vesthimm. Komm.)
|
|
|
Kl. 21:40
|
|
Bus 52
|
|
|
Testrup (Landevejen / Vesthimmerland Kommune)
|
Kl. 21:45
|
|
Kl. 21:45
|
|
|
|
|
Østrup (Østergade / Vesthimm. komm.)
|
Kl. 21:50
|
|
Kl. 21:50
|
|
|
|
|
Gislum (Gislumvej / Vesthimm. komm.)
|
Kl. 21:54
|
|
Kl. 21:54
|
|
|
|
|
Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.)
|
Kl. 22:00
|
|
Kl. 22:03
|
|
|
A
|
|
Tokesvej (Himmerlandsgade / Aars)
|
Kl. 22:03
|
|
Kl. 22:03
|
|
|
|
|
Aars Svømmehal (Himmerlandsgade / Aars)
|
Kl. 22:05
|
|
Kl. 22:05
|
|
|
|
|
Hans Egedes Vej (Hobrovej / Aars)
|
Kl. 22:06
|
|
Kl. 22:06
|
|
|
|
|
Gundestrup (Roldvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 22:08
|
|
Kl. 22:08
|
|
|
|
|
Mosbæk (Mosbækvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 22:11
|
|
Kl. 22:11
|
|
|
|
|
Sønderup (Rebild Kommune)
|
Kl. 22:15
|
|
Kl. 22:15
|
|
|
|
|
Torstedvej (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 22:18
|
|
Kl. 22:18
|
|
|
|
|
Himmerlandshave (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 22:20
|
|
Kl. 22:20
|
|
|
|
|
Suldrup Centrum (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 22:20
|
|
Kl. 22:20
|
|
|
|
|
Søbakken (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 22:21
|
|
Kl. 22:21
|
|
|
|
|
Hjedsbæk (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 22:22
|
|
Kl. 22:22
|
|
|
|
|
Sørup (Rebild Kommune)
|
Kl. 22:28
|
|
Kl. 22:28
|
|
|
|
|
Industrimarken (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 22:28
|
|
Kl. 22:28
|
|
|
|
|
Støvring Varmeværk (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 22:31
|
|
Kl. 22:31
|
|
|
|
|
Vestre Alle (Grangårdsvej / Støvring)
|
Kl. 22:32
|
|
Kl. 22:32
|
|
|
|
|
Stubhuset (Grangårdsvej / Støvring)
|
Kl. 22:34
|
|
Kl. 22:34
|
|
|
|
|
Mosbæksallé (Støvring)
|
Kl. 22:34
|
|
Kl. 22:34
|
|
|
|
|
Støvring St. (Bus)
|
Kl. 22:38
|
|
Kl. 22:38
|
|
|
A
|
|
Hermesvej (Hobrovej / Støvring)
|
Kl. 22:39
|
|
Kl. 22:39
|
|
|
|
|
Annerup (Hobrovej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 22:40
|
|
Kl. 22:40
|
|
|
|
|
Klæstrupholmvej (Ellidshøjvej / Ellidshøj)
|
Kl. 22:42
|
|
Kl. 22:42
|
|
|
|
|
Mjels Bro (Ellidshøjvej / Ellidshøj)
|
Kl. 22:42
|
|
Kl. 22:42
|
|
|
|
|
Ellidshøj (Ellidshøjvej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 22:43
|
|
Kl. 22:43
|
|
|
|
|
Bonderupvej (Hobrovej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 22:44
|
|
Kl. 22:44
|
|
|
|
|
Buen (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 22:46
|
|
Kl. 22:46
|
|
|
|
|
Runesvinget (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
|
Stubmøllevej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
|
Svenstrup Station (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 22:49
|
|
Kl. 22:49
|
|
|
|
|
Svenstrup Skolevej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 22:49
|
|
Kl. 22:49
|
|
|
|
|
Skipper Clements Vej ( Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 22:50
|
|
Kl. 22:50
|
|
|
|
|
Marathonvej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 22:51
|
|
Kl. 22:51
|
|
|
|
|
Atletikvej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 22:52
|
|
Kl. 22:52
|
|
|
|
|
Ikea (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 22:53
|
|
Kl. 22:53
|
|
|
|
|
Bilka (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 22:55
|
|
Kl. 22:55
|
|
|
|
|
Stationsmestervej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
|
Sofiendal Skole (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
|
Mariendal Mølle (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
|
Skipperen (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
|
Sygehus Syd (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
|
Aalborg St. (Område C / Regionalbus)
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
|
C2
|