|
Kastrup St. (Ved Stationen)
|
|
|
Kl. 14:39
|
|
Bus 32
|
|
Kastruplundgade (Alleen)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Terosevej (Sirgræsvej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Røllikevej (Sirgræsvej)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Bøgevang
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Gammel Kirkevej (Amager Landevej)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Skyttehøj (Amager Landevej)
|
Kl. 14:46
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
Maglebo (Amager Landevej)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Amager Landevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Løjtegårdsskolen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Amagerhallen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Plejehjemmet Løjtegårdsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Englandsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Kongelundsvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 14:59
|
|
Kl. 14:59
|
|
|
|
|
Ørestad St., Kay Fiskers Plads (Kay Fiskers Plads)
|
Kl. 15:01
|
|
|
|
|