|
Hvalsø St.
|
|
|
Kl. 20:24
|
|
Bus 219
|
|
Gundestedgård (Holbækvej)
|
Kl. 20:24
|
|
Kl. 20:24
|
|
|
|
Nørre Hvalsø (Holbækvej)
|
Kl. 20:25
|
|
Kl. 20:25
|
|
|
|
Liljevej (Blakledsvej)
|
Kl. 20:28
|
|
Kl. 20:28
|
|
|
|
Vester Såby (Dyvelslystvej)
|
Kl. 20:30
|
|
Kl. 20:30
|
|
|
|
Dyvelslyst
|
Kl. 20:31
|
|
Kl. 20:31
|
|
|
|
Dyvelslyst, Hvalsøvej (Hvalsøvej)
|
Kl. 20:32
|
|
Kl. 20:32
|
|
|
|
Kirke Sonnerup,Ved Kirken (Englerupvej)
|
Kl. 20:34
|
|
Kl. 20:34
|
|
|
|
Skolevang (Ordrupvej)
|
Kl. 20:34
|
|
Kl. 20:34
|
|
|
|
Møllegårdsvej (Ordrupvej)
|
Kl. 20:35
|
|
Kl. 20:35
|
|
|
|
Vintre Mølle (Ordrupvej)
|
Kl. 20:35
|
|
Kl. 20:35
|
|
|
|
Englerup (Elverdamsvej)
|
Kl. 20:37
|
|
Kl. 20:37
|
|
|
|
Langtvedkrydset (Elverdamsvej)
|
Kl. 20:39
|
|
Kl. 20:39
|
|
|
|
Egevej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 20:41
|
|
Kl. 20:41
|
|
|
|
Christian Hansens Vej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 20:41
|
|
Kl. 20:41
|
|
|
|
Ilsøvej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 20:42
|
|
Kl. 20:42
|
|
|
|
Bigårdsvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 20:43
|
|
Kl. 20:43
|
|
|
|
Ejby Strand, Åvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 20:44
|
|
Kl. 20:44
|
|
|
|
Åhusene (Åvej)
|
Kl. 20:45
|
|
Kl. 20:45
|
|
|
|
Nørrevang (Ejbybrovej)
|
Kl. 20:47
|
|
Kl. 20:47
|
|
|
|
Møllehøjvej (Vestre Digevej)
|
Kl. 20:47
|
|
Kl. 20:47
|
|
|
|
Sydmarksvej ved Møllehøjvej (Møllehøjvej)
|
Kl. 20:49
|
|
Kl. 20:49
|
|
|
|
Stærevænget (Sydmarksvej)
|
Kl. 20:49
|
|
Kl. 20:49
|
|
|
|
Kyndeløse, Sydmarksvej (Sydmarksvej)
|
Kl. 20:51
|
|
Kl. 20:51
|
|
|
|
Kyndeløse, Kyndeløsevej (Sydmarksvej)
|
Kl. 20:52
|
|
Kl. 20:52
|
|
|
|
Hyldebærhaven (Ammershøjvej)
|
Kl. 20:55
|
|
Kl. 20:55
|
|
|
|
Hvidtjørneallé (Ammershøjvej)
|
Kl. 20:56
|
|
Kl. 20:56
|
|
|
|
Hyllingeparken (Bygaden)
|
Kl. 20:57
|
|
Kl. 20:57
|
|
|
|
Kirke Hyllinge (Bygaden)
|
Kl. 20:58
|
|
|
|
|