|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
|
|
Kl. 07:18
|
|
Bus 420
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Gartnerhaven (Østre Allé)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Nymarkskolen, Tjørne Allé (Østre Allé)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Valmuevej (Holbækvej)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
Oksebrovej (Holbækvej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Vedbynørrevej (Holbækvej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Tyvelse Huse (Holbækvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Næsby, Mejerivej (Holbækvej)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
Draghuse (Holbækvej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Krøjerupvej (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
Bus 420
|
|
Stenlille St. (Stationsvej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Stenmagle, Mejerivej (Sorøvej)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Ugerløsevej (Sorøvej)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
Ugerløse syd (Hovedgaden)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Ugerløse nord (Holbæk Landevej)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Brorfelde (Ringstedvej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Igelsø (Ringstedvej)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Maglesø Efterskole (Ringstedvej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Kvanløse Kirke (Ringstedvej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
|
Hellestrup (Ringstedvej)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
Gl. Ringstedvej (Valdemar Sejrsvej)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Holbæk St.
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
|