|
Osted, Tjørneallé (Alfarvejen)
|
|
|
Kl. 17:31
|
|
Bus 207
|
|
Åholmvej (Alfarvejen)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
Søndertoften (Alfarvejen)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
Fugletoften
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Osted Kirke (Byvejen)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Baunehøj (Byvejen)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
Allerslev Kirke (Lejrevej)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Lejre Rådhus, Allerslev (Lejrevej)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Lejre St.
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Stationsvej (Blæsenborgvej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Gl. Lejre (Orehøjvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Skullebjerg (Orehøjvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Gevninge, Brugsen (Gevninge Bygade)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Dalager (Gevninge Bygade)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Nødager (Dalager)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Bausager (Dalager)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Fjordager (Vestvejen)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Oldvejsparken (Oldvejen)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Trællerupskolen
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Herslev Kirke (Herslev Bygade)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Kattinge Bygade (Kattingevej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Kattinge Værk (Boserupvej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Boserup (Boserupvej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Kongemarken (Boserupvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Sorte Sti (Boserupvej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Bistrup Alle (Boserupvej)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
Vesthospitalet (Søndre Alle)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Østhospitalet Nord (Bistrup Allé)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Østhospitalet (Bistrup Allé)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
Eleonoravej (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Asylgade (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Bygvænget (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Duebrødrevej (Byvolden)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
|
Roskilde St.
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
|