|
Karlslunde St. (Stationsager)
|
|
|
Kl. 13:51
|
|
Bus 120
|
|
Ingesvej (Karlslunde Parkvej)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Egedal Centret (Karlslunde Parkvej)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Kastaniehusene (Karlslunde Parkvej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Skruegangen (Karlslunde Centervej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Industrigangen (Karlslunde Centervej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Drejergangen (Metalgangen)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Metalgangen
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Korskildemark (Greve Main)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Korskildeeng (Greve Main)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Korskildelund (Greve Main)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Mosede Landevej (Greve Landevej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Greve Museum (Greve Landevej)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Søndergård (Kildebrønde Landevej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Kildebrønde (Kappelev Landevej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Kappelev Allé (Kappelev Landevej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Allévej (Kappelev Landevej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Torsbo (Køgevej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Køgevej (Hveen Boulevard)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
|
City 2 (Bornholms Allé)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Høje Taastrup St.
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
|