|
Ålholmparken, Sløjfen (Harløsevej)
|
|
|
Kl. 15:21
|
|
Bus 301
|
|
Solbuen (Månepletvej)
|
Kl. 15:24
|
|
Kl. 15:24
|
|
|
|
Åbuen (Månepletvej)
|
Kl. 15:25
|
|
Kl. 15:25
|
|
|
|
Allékredsen (Frederiksværksgade)
|
Kl. 15:27
|
|
Kl. 15:27
|
|
|
|
Hillerød Vest Skolen, Ålholm (Frederiksværksgade)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Ullerød Kirke (Frederiksværksgade)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Ullerød Brugs (Frederiksværksgade)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Arresvej (Frederiksværksgade)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
Herluf Trolles Vej (Frederiksværksgade)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Stutmestervej (Frederiksværksgade)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Rådhusstræde (Frederiksværksgade)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Frederiksborg Slot (Slangerupgade)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
Slotsarkaderne (Nordstensvej)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
Frederiksgade (Hostrupsvej)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
Østergade (Hostrupsvej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
Helsingørsgade (Nordre Jernbanevej)
|
Kl. 15:44
|
|
Kl. 15:44
|
|
|
|
Møllevang (Helsingørsgade)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Kirsebærbakken (Skansevej)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Tamsborgvej (Dyrehavevej)
|
Kl. 15:47
|
|
Kl. 15:47
|
|
|
|
Nordsjællands Hospital - Hillerød (Dyrehavevej)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
Psykiatrisk Hospital (Dyrehavevej)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
Folevang (Dyrehavevej)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
Skansevej (Skovledet)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Jespervej (Skovledet)
|
Kl. 15:52
|
|
Kl. 15:52
|
|
|
|
Kastaniehaven (Jespervej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Grønnevang Skole, Jespervej (Jespervej)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
Højager
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Grønnevang Fritids- og Ungdomsklub (Højager)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Grønnevang Kirke (Tolvkarlevej)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Grønnevang Skole, Østervang (Østervang)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Kongens Vænge (Østervang)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Tolvkarlevej, Regionsgården (Kongens Vænge)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Regionsgården (Kongens Vænge)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Smedievej (Kongens Vænge)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Kongens Vænge, ATP-huset (Kongens Vænge)
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
|