|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
|
|
Kl. 07:09
|
|
Bus 220
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Bytoften (Byageren)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
Klosterengen (Ternevej)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
Ternehaven (Ternevej)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
Solvænget (Ternevej)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
Hejrevej (Præstemarksvej)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Præstemarksvej (Østbyvej)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
Østre Ringvej (Trekroner Allé)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Trekroner St. (Trekroner Centervej)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
RUC Syd (Universitetsvej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Korallen, kollegium (Universitetsvej)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Universitetsvej (Aboretvej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Langehøjen (Trekroner Parkvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Stormandshøjen (Trekroner Parkvej)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
|
Trekroner Øst (Trekroner Parkvej)
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
|