|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
|
|
Kl. 04:35
|
|
Bus 600S
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 04:37
|
|
Kl. 04:37
|
|
|
|
Østre Ringvej (Vindingevej)
|
Kl. 04:38
|
|
Kl. 04:38
|
|
|
|
Højvanggård (Tingvej)
|
Kl. 04:41
|
|
Kl. 04:41
|
|
|
|
Vindinge, Rosenvang (Tunevej)
|
Kl. 04:42
|
|
Kl. 04:42
|
|
|
|
Vindinge, Stenlandsvej (Tunevej)
|
Kl. 04:43
|
|
Kl. 04:43
|
|
|
|
Mosestykket (Roskildevej)
|
Kl. 04:44
|
|
Kl. 04:44
|
|
|
|
Tune Kirke (Nørregade)
|
Kl. 04:48
|
|
Kl. 04:48
|
|
|
|
Tune Center (Nørregade)
|
Kl. 04:49
|
|
Kl. 04:49
|
|
|
|
Pilevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 04:49
|
|
Kl. 04:49
|
|
|
|
Lotusvej (Tune Parkvej)
|
Kl. 04:51
|
|
Kl. 04:51
|
|
|
|
Åkandevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 04:52
|
|
Kl. 04:52
|
|
|
|
Tune Kursuscenter (Grevevej)
|
Kl. 04:53
|
|
Kl. 04:53
|
|
|
|
Vesterbjerg
|
Kl. 04:56
|
|
Kl. 04:56
|
|
|
|
Grevetoften (Greve Bygade)
|
Kl. 04:57
|
|
Kl. 04:57
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 04:58
|
|
Kl. 04:58
|
|
|
|
Ventrupvej (Greve Centervej)
|
Kl. 04:59
|
|
Kl. 04:59
|
|
|
|
Ventrupparken (Greve Centervej)
|
Kl. 05:00
|
|
Kl. 05:00
|
|
|
|
Blågårdsvej (Greve Centervej)
|
Kl. 05:01
|
|
Kl. 05:01
|
|
|
|
Hedelyparken (Greve Centervej)
|
Kl. 05:02
|
|
Kl. 05:02
|
|
|
|
Greve St.
|
Kl. 05:05
|
|
Kl. 05:05
|
|
|
|
Greve Borgerhus (Lillevangsvej)
|
Kl. 05:07
|
|
Kl. 05:07
|
|
|
|
Krogager (Eriksmindevej)
|
Kl. 05:09
|
|
Kl. 05:09
|
|
|
|
|
Hundige Kirke (Eriksmindevej)
|
Kl. 05:10
|
|
Kl. 05:10
|
|
|
|
Gersagerparken (Godsvej)
|
Kl. 05:11
|
|
Kl. 05:11
|
|
|
|
Waves, Hundige (Hundige Centervej)
|
Kl. 05:12
|
|
Kl. 05:12
|
|
|
|
Hundige St.
|
Kl. 05:14
|
|
|
|
|