|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
|
|
Kl. 15:06
|
|
Bus 133
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:07
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 15:08
|
|
Kl. 15:08
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 15:09
|
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 15:10
|
|
Kl. 15:10
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Hornemanns Vænge (Kulbanevej)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Centerparken (Kulbanevej)
|
Kl. 15:17
|
|
Kl. 15:17
|
|
|
|
Krogstens Allé (Sønderkær)
|
Kl. 15:20
|
|
Kl. 15:20
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard 60
|
Kl. 15:24
|
|
Kl. 15:24
|
|
|
|
Bibliotekvej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 15:25
|
|
Kl. 15:25
|
|
|
|
Gurrevej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 15:26
|
|
Kl. 15:26
|
|
|
|
Brostykkevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 15:27
|
|
Kl. 15:27
|
|
|
|
Dybenskærvej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Avedøre Havnevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
Tårnfalkevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Parallelvej (Byvej)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Avedøre St.
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
|