|
Veksø St. (Hovevej)
|
|
|
Kl. 07:41
|
|
Bus 217
|
|
Løjesøvej (Hovevej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Holmevej 131 (Holmevej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Ellevej (Holmevej)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Knudsbjergvej (Holmevej)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
Holmegård (Holmevej)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
Piledyssen (Holmevej)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Stendyssevej (Piledyssen)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Gundsømagle, Rosentorvet (Gulddyssevej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Gundsømagle Kirke (Sognevej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Nyvej (Sognevej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Sognevej)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
|