|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 13:15
|
|
Bus 315
|
|
Trekløverskolen, Falkenborg (Frederiksborggade)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Falkenborgvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Campus Frederikssund (J.F. Willumsens Vej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Odinsvej (J.F. Willumsens Vej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Færgegård (Skovnæsvej)
|
Kl. 13:22
|
|
Kl. 13:22
|
|
|
|
Egelundsvej (Skovnæsvej)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
Vestervangsvej (Lyngerupvej)
|
Kl. 13:27
|
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
Lyngerup (Lyngerupvej)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Dalby (Dysagervej)
|
Kl. 13:32
|
|
Kl. 13:32
|
|
|
|
Egelyvej (Solbakkevej)
|
Kl. 13:32
|
|
Kl. 13:32
|
|
|
|
Fjordlandsskolen, Dalby (Solbakkevej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Kyndby (Skarndalsvej)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Venslev (Bygaden)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Vejleby (Søndervej)
|
Kl. 13:45
|
|
Kl. 13:45
|
|
|
|
Hammer Bakke (Vestervej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Birkebækvej (Nordvejen)
|
Kl. 13:47
|
|
Kl. 13:47
|
|
|
|
Vellerup Kirke (Nordvejen)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Ferslev, ved gadekæret (Fagerholtvej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Røgerup (Nakkedamsvej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Syrenvej (Saltsøvej)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Irisvej (Rosenvænget)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden)
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
|