|
Kirke Værløse, Laanshøj (Lejrvej)
|
|
|
Kl. 09:29
|
|
Bus 151
|
|
Lejrvej Ved Kildebakken (Lejrvej)
|
Kl. 09:30
|
|
Kl. 09:30
|
|
|
|
Kirke Værløse Kirke (Kildebakken)
|
Kl. 09:30
|
|
Kl. 09:30
|
|
|
|
Knud Hjortøsvej (Bygaden)
|
Kl. 09:31
|
|
Kl. 09:31
|
|
|
|
Storkekrogen (Bygaden)
|
Kl. 09:32
|
|
Kl. 09:32
|
|
Bus 151
|
|
Lejrvej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:33
|
|
Kl. 09:33
|
|
|
|
Lundsgård (Ryethøjvej)
|
Kl. 09:34
|
|
Kl. 09:34
|
|
|
|
Kastaniehaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 09:35
|
|
Kl. 09:35
|
|
|
|
Søhaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 09:36
|
|
Kl. 09:36
|
|
|
|
Dalsø Park (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:37
|
|
Kl. 09:37
|
|
|
|
Søndersøskolen (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:38
|
|
Kl. 09:38
|
|
|
|
Elmevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:39
|
|
Kl. 09:39
|
|
|
|
Vesterbo Vænge (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:40
|
|
Kl. 09:40
|
|
|
|
Læssevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:41
|
|
Kl. 09:41
|
|
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Syvstjerneskolen (Kollekollevej)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Højlunds Vænge (Kollekollevej)
|
Kl. 09:43
|
|
Kl. 09:43
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Skovlinien)
|
Kl. 09:44
|
|
Kl. 09:44
|
|
|
|
Mosegård Park (Skovgårds Allé)
|
Kl. 09:45
|
|
Kl. 09:45
|
|
|
|
Birgersvej (Skovgårds Allé)
|
Kl. 09:46
|
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Stiager)
|
Kl. 09:47
|
|
Kl. 09:47
|
|
|
|
|
Værløse St.
|
Kl. 09:48
|
|
|
|
|