Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Brøndbyøster St., Nygårds Plads (Nygårds Plads) | Kl. 15:55 | Bus 13 | ||||
Nygårds Plads, øst (Nygårds Plads) | Kl. 15:55 | Kl. 15:55 | ||||
Korsdalsvej (Roskildevej) | Kl. 15:57 | Kl. 15:57 | ||||
Vestbadet (Roskildevej) | Kl. 15:59 | Kl. 15:59 | ||||
Brandholms Allé (Roskildevej) | Kl. 16:00 | Kl. 16:00 | ||||
Roskildevej (Tårnvej) | Kl. 16:01 | Kl. 16:01 | ||||
Valhøjs Allé (Tårnvej) | Kl. 16:02 | Kl. 16:02 | ||||
Rødager Allé (Tårnvej) | Kl. 16:03 | Kl. 16:03 | ||||
Rødovre Centrum (Tårnvej) | Kl. 16:04 | Kl. 16:04 | ||||
Rødovre Centrum (Rødovre Parkvej) | Kl. 16:06 |