|
Gladsaxe Trafikplads, terminalen
|
|
|
Kl. 14:04
|
|
Bus 68
|
|
Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Rosenkæret (Vandtårnsvej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Vandtårnsvej (Gladsaxevej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Gyngemosevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Isbanevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Høje Gladsaxe (Gladsaxevej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Bellahøj (Borups Allé)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Borups Allé)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Mågevej (Borups Allé)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Nordre Fasanvej (Borups Allé)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Borups Plads (Borups Allé)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Nuuks Plads St. (Jagtvej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Blågårdsgade (Åboulevard)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Peblinge Dossering (Åboulevard)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Vesterport St. (Vester Farimagsgade)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Vesterport St. (Hammerichsgade)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Polititorvet
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
Bergthorasgade (Isafjordsgade)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Halfdansgade
|
Kl. 14:46
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
|
Kigkurren (Sturlasgade)
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
|