|
Charlottenlund Fort (Strandvejen)
|
|
|
Kl. 14:02
|
|
Bus 192
|
|
Jægersborg Allé (Strandvejen)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Constantia (Strandvejen)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Blidahpark (Maglemosevej)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Stigaardsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Bregnegårdsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Vingårds Allé (Hartmannsvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Tranegårdsvej (Hartmannsvej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Rygårds Allé (Hellerupvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Bernstorffsvej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Niels Andersens Vej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Gentofte Hospital (Kildegårdsvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Ellegårdsvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Kærvangen (Ellegårdsvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Vangede St. (Ellegårdsvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Vangede, Ved Bommen (Vangedevej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Lagergårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Mariebjergvej (Nybrovej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Pilevænget (Nybrovej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
|