|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
|
|
Kl. 08:29
|
|
Bus 203
|
|
Duebrødrevej (Byvolden)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Sankt Ibs Vej (Sankt Clara Vej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Vikingeskibsmuseet (Sankt Clara Vej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Strandengen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Baldersvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Himmelev Sognevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Thomas Bredsdorffs Allé (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Vestre Kirkevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Veddelev Bygade (Baunehøjvej)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Svaleøvej (Baunehøjvej)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Guldborgvej (Fiskervejen)
|
Kl. 08:42
|
|
Kl. 08:42
|
|
|
|
Veddelev (Fiskervejen)
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
|