|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 12:19
|
|
Bus 179
|
|
Gyldendalsvej (Lyngby Hovedgade)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Håbets Allé (Jægersborgvej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Tjørnebakken (Jægersborgvej)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Jægersborg St., Ibstrupv. (Jægersborgvej)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Jægersborg St. (Jægersborg Allé)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Ridebanevang (Jægersborg Allé)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Jægersborg Kaserne (Ermelundsvej)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Prins Valdemars Vej (Ermelundsvej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Anemonevej (Gentoftegade)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Skovrankevej (Gentoftegade)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Gentofte Torv (Gentoftegade)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Gentofte Rådhus (Bernstorffsvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Carl Baggers Allé (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Rådhusvej (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Charlottenlund St. (Rådhusvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Lille Fredensvej (Fredensvej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Fredens Plads (Fredensvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Ejgårdsvej (Fredensvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Ordrup Gymnasium (Fredensvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Hyldegårds Tværvej (Hyldegårdsvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Ordrup Jagtvej (Hyldegårdsvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Teglvænget (Teglgårdsvej)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
Skovshoved Skole (Teglgårdsvej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
|
Skovshoved, Strandvejen (Teglgårdsvej)
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
|